02 października 2009

Nadszedł Twój czas Victorio!5 komentarzy:

panna Anna pisze...

piękne świadectwo życia

Dusiak pisze...

brak mi słów aby opisać to świadectwo...

AngelWithHorns pisze...

To jest najpiękniejsze świadectwo człowieka,który przeżył ciężki Krzyż,i nie zwątpił,nie wyrzekł się Boga,lecz wręcz przeciwnie obrał Boga za kierownika swego życia.Myślę,że to świadectwo wiary i miłości jest przykładem do naśladowania i zachętą do walki za życie dzieci nienarodzonych.

AngelWithHorns pisze...

Drodzy Przyjaciele,
Proszę Was o niezwłoczne udanie się na poniższą stronę internetową i podpisanie Petycji na rzecz Dziecka Nienarodzonego i Rodziny.

Koalicja grup obrońców życia i rodziny, pod przywództwem C-FAM (Catholic Family and Human Rights Institute) przedstawi petycję w ONZ w grudniu tego roku. Ich celem jest zebranie miliona podpisów.

Zachęcam Was do udania się TUTAJhttp://www.c-fam.org/campaigns/id.179/default.asp, przeczytania petycji, podpisania jej i przesłania tego linku do każdego, kogo znacie.

Na TEJ http://www.c-fam.org/campaigns/id.179/default.asp stronie możecie również zobaczyć, że petycja została przetłumaczona na 15 języków. Jest zatem naprawdę powszechna!

Proszę udaj się TUTAJ http://www.c-fam.org/campaigns/id.179/default.asp , podpisz petycję i przekaż ją KAŻDEMU, KOGO ZNASZ.

Wielkie dzięki!

król źdźbła i potoku pisze...

mocne.