17 września 2010

Kurs na MiłośćProjekt "Kurs na Miłość" powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie dla lepszego poznania się osób "chodzących" ze sobą i myślących poważnie na temat zawieranego w przyszłości związku małżeńskiego.

Kierujemy naszą propozycję głównie do młodych par tworzących związek jak i dla narzeczonych a także samych małżeństw pragnących pogłębić wzajemną więź małżeńską i budować jedność między sobą.

Cechą charakterystyczną spotkań jest to, że zajęcia prowadzone są
metodą warsztatową, którą posługuje się ekipa małżeństw wraz z kapłanem. Istnieje także możliwość indywidualnych konsultacji z małżonkami i osobą duchowną.

Weź kurs na Miłość!

www.kursnamilosc.pl

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Proszę uważać na tego człowieka.

Anonimowy pisze...

A niby dlaczego?

Anonimowy pisze...

Jak się na ten kurs zapisać? Formularz pozwala tylko na zapisanie się na kursy dla małżeństw.

Anonimowy pisze...

Najlepszy kurs na miłość odbędą Państwo w kościele w czasie adoracji Najświetszego Sakramentu. Sam Jezus odpowie na wszytskie pytania, rozwieje watpliwości, rozwiąże najtrudniejsze problemy. Wystarczy Jemu zaufać i posłuchać co ma do powiedzenia:):)

Anonimowy pisze...

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia o .Piotra o to żeby już nigdy nikogo nie skrzywdził, aby przypomniał sobie o tym czym jest jego powołanie. Proszę również o modlitwę o uwolnienie spod jego wpływu innych osób. Jemu jest bardzo potrzebna Wasza pomoc.

Małka pisze...

Trzeba mieć sporo cierpliwości i wiedzę, żeby prowadzić taki fajny blog. Wow, ale fajnie!

Computer For Sale In Poland pisze...

I like your blog and it is very informative.